Читайте про викладачів Могилянки та підтрммуйте

їх спільноту стипендіями

Вчитель - це наставник і приклад для майбутніх лідерів. Чим більше вчителі вкладаються у свою роботу, тим більше успішних випускників університет матиме. Випускники Києво-Могилянської академії - це справжні професіонали, які впливають на розвиток України та світу: керівники великих компаній, дипломати, депутати й багато інших. Викладацькі стипендії - це інвестиція у зростання цієї спільноти. Знайомтеся з нашими шановними викладачами та підтримуйте їх:


Олексій Гарань

Доктор Олексій Гарань є професором порівняльної політології, викладає в Києво-Могилянській Академії з 1992 року. Олексій Гарань був першим деканом-організатором Факультету суспільних наук, першим завідувачем кафедри політології. У 2002 році заснував Школу політичної аналітики КМА, а з 2015 року є директором з досліджень Фонду «Демократи́чні ініціати́ви імені Ілька́ Ку́черіва». У 2014-2015 роках професор Гарань провів кілька тижнів поблизу Маріуполя, Луганська, Авдіївки та аеропорту Донецька, де проходили лінії фронту, у цілях політичних досліджень. Член Громадської ради експертів із внутрішньополітичних питань (з 2000); директор Центру досліджень національної безпеки (PONARS-Eurasia) зі штаб-квартирою у Вашингтоні. Він є частим коментатором для українських та міжнародних ЗМІ, включаючи «The New York Times», «The Financial Times», «The Economist», «Gazeta Wyborcza». У 2023 році одержав Медаль Британської імперії (British Empire Medal) за внесок в українсько-британське партнерство.


Костянтин Сігов

Костянтин Сігов - професор філософії в Києво-Могилянській Академії, автор понад 50 дослідницьких праць, присвячених філософії та історії культури, директор Центру Європейських гуманітарних досліджень КМА. У 1992 - 1994 викладав як асоційований професор у паризькій Вищій Школі Соціальних Досліджень. Він також є засновником і директором видавництва "Дух і Літера" в Києво-Могилянській Академії. Він є автором понад 50 дослідницьких праць, присвячених філософії та історії культури. 15 травня 2023 року Наукове товариство Чеської Республіки нагородило медаллю Костянтина Сігова за заслуги в розвитку науки.


Тамара Марценюк

Тамара Марценюк є українською соціологинею, викладачкою Києво-Могилянської Академії та гендерна експертка Української гельсінської спілки з прав людини. Здобувала освіту в Києво-Могилянській Академії та Університеті Осло. У 2006—2007 роках пройшла стажування в Гетеборзькому та Стенфордському університетах. Викладала в США (університети Стенфору та Колумбії), а також у Канаді, Німеччині (Університет Віадріна), Великобританії, Фінляндії, Естонії, Бельгії, Литві, Угорщині, Австрії, Чехії та Польщі. Тамара є однією зі співзасновників проєкту "Невидимий батальйон", який з 2015 року сприяє гендерній рівності в Збройних силах України. У Могилянці вона організовує щорічні Тижні гендерної рівності з відповідними лекціями та конференціями.


Андрій Глибовець

Після випуску з Києво-Могилянської Академії в 2003 році, у 2007 році Андрій Глибовець розпочав свою кар'єру як викладач. 2019 року він став деканом Факультету Інформатики КМА. З того часу факультет тісно співпрацював та реалізовував спільні проєкти з найбільшими ІТ партнерами: InfoPulse, GlobalLogic, Epam. Андрій є душею Факультету Інформатики, він надихає студентів на вивчення інновацій в галузі технологій та розробляє нові технологічні рішення для оборонного сектору України. Українські медіа також часто запрошують його як ІТ експерта: ви можете прочитати його інтерв'ю про українську ІТ-освіту для NV або послухати його аудіолекцію для Радіо Культура.


Оля Гнатюк

Ола Гнатюк - видатна інтелектуалка, історикиня, есеїстка та професорка Варшавського університету й Києво-Могилянської Академії. У 2006-2010 роках докторка Гнатюк працювала працювала радником із питань культури й науки посольства Польщі в Україні. З вересня 2001 до березня 2002 стажувалася в Гарвардському університеті на стипендії Шкляра. У 2023 році вона отримала звання професорки Києво-Могилянської Академії. Вона отримала численні нагороди, включаючи Кавалерський Хрест Ордена Відродження Польщі (2012), премію Антоновича та нагороду Польського ПЕН.

Підтримайте викладачів Могилянки!